İletişim Hattı
 

Sık Sorulan Sorular

Kasko nasıl yapılır?
Aracınız yeni bir araç ise kasko yaptırmanız için araç sahibinin T.C. kimlik numarası ve araç plakası yeterlidir.
 
Kasko hangi durumlarda ödeme yapar?
Kasko bir aracı aşağıda örnek verilen zararlara karşı güvence altına alır. Ayrıca yol yardım hizmetleri ile yolda kaldığınızda çekici veya araç onarımda iken yedek araç gibi hizmetleri içerir.
 
Çarpma - Çarpışma - Yanma - Doğal afetler - Çalınma - Halk hareketleri
 
Kasko değeri ne demek?
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSB) tarafından her ay piyasadaki tüm araç modelleri ve yaşları için yayınlanan liste üzerinden belirlenen tutardır. Kasko değeri, aracınızın kaskoya konu olacak tutarıdır.
 
Kasko ücretleri ne kadar?
kasko ücretini hızlı teklif al linkimizi kullanarak ya da telefonumuzu arayarak 7/24 öğrenebilirsiniz.
 
Full kasko ne demek?
Full kasko terimi sigortacılık açısından doğru bir terim değildir. Full kasko tanımı yerine genişletilmiş kasko olarak adlandırılır. Bu tanım poliçenin içeriği ile aracın başına gelebilecek bir çok riskin güvence altına alınması anlamı taşır.
 
Hangi araçlara trafik sigortası yapılmaz?
Karayolunda kullanılan tüm motorlu araçlar için trafik sigortası zorunludur.
 
Trafik sigortası cam değişimi yapar mı?
Standart bir trafik sigortası poliçesi aracınızın zararlarını karşılamaz, aracınız ile verdiğiniz zararları karşılar. Karşı tarafa verilen zararlar ise cam dahil pek çok türde olabilir. Aracınızın cam dahil diğer hasarları kasko sigortasına dahidir. Bazı sigorta şirketleri trafik sigorta poliçesine ek prim ile aracınızın cam hasarları gibi ek teminat ile güvenceler ekleyebilir.
 
DASK hangi hasarları karşılar?
DASK ya da bir diğer ifadeyle Zorunlu Deprem Sigortası, deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı tüm maddi hasarları poliçede belirtilen limitler dahilinde sigorta sahibine karşılar.
 
 
 
 

 


https://tema1.sigortawebtasarim.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -