İletişim Hattı
 

Hakkımızda

Sigortacılık sektörüne gerekli deneyimi, birikimi, teknik yeterliliği kazandıktan sonra sektörde uzun yıllara dayanan sigortacılık deneyimlerinden ve geniş müşteri portföyünden yola çıkarak; sektörde en kaliteli ve aktif sigortacılık hizmetini verebilmek amacıyla, Sigorta şirketleri yerine müşterisinin temsilcisi olmayı, poliçe satışını değil müşterisini memnuniyetini esas alan Sigorta Aracılık Hizmetleri kısa zamanda sektörün enlerinden birisi haline geldi. Sigorta sektöründe sektörün önde gelen birçok  sigorta şirketi ile iş ortaklığı yaparak; kasko, trafik, sağlık, konut gibi çok kullanılan sigorta ürünlerinin yanında; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi alışılandan farklı birçok sigorta branşında detaylı olarak çalışmasını yürütmektedir.

Sigortacılık hizmetleri kapsamında karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yapar. Müşterilerine özel geliştirdiği kapsamlı, SSL donanımlı tam güvenli alışveriş, pratik ve en ekonomik teklif sistemi ile sigorta hassasiyetini öncelik almaktadır. Türkiye’nin neresinde olursa olsun Online teklif ve poliçe oluşturarak, kargo ile ücretsiz gönderimini sağlar.

Sigorta alanında uzmanlaşmış,  aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile 7/24 danışmanlık hizmeti vermekte,  her türlü talepte çözüm odaklı hareket etmektedir. Müşterisinin her seferinde aynı danışmanla iş takibi yapabilmesine ortam hazırlar. Hasar anında en hızlı desteği verebilecek donanıma sahiptir.

Firmamız Aracılık Hizmetlerini müşterilerine daha kaliteli ve en hızlı şekilde ulaşabilmek için Teknolojinin hür türlü nimetinden faydalanarak gerekli sistem ve ağı kurup Türkiye genelinde müşterilerimize, hizmet vermekteyiz.

 


https://tema1.sigortawebtasarim.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -